Zdjęcie gałązek choinki ze światełkami w kształcie gwiazdek, na jednej gałązce wisi biała bombka oraz bucik z piernika. W górnej części zdjęcia widoczny napis Konkursy bożonarodzeniowe, w dolnej logotypy: Flaga Unii Europejskiej, Lubelskie Smakuj Życie, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Pod logotypami napis Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Konkurs Bożonarodzeniowy

Województwo Lubelskie oraz Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie Bożonarodzeniowym.

Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach:

  • Piernikowa ozdoba świąteczna
  • Lubelski stroik…

CZYTAJ WIĘCEJ
Obrazek przedstawiający trzech strażaków w hełmach z napisem 998 i ciemnych strojach strażackich gaszących wodą z węża strażackiego ogień. Czwarty strażak w lewej części ekranu biegnie w przeciwnym kierunku do ognia niosąc na rękach dziewczynkę ubraną w zielony sweter oraz żółtą spódnicę. Na drugim planie stoi czerwony samochód strażacki z wyciąganą drabiną. Za samochodem zarys budynków mieszkalnych, chmury oraz napis u góry obrazka: Strażak – Prawdziwy Bohater Wsi.

Strażak - Prawdziwy Bohater Wsi

„Bogu na chwałę ludziom na ratunek” – zasada, którą dzielni Druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych posługują się przy każdym wyjeździe. Ratowanie naszego życia, zdrowia i mienia oraz niesienie pomocy potrzebującym to działanie wpisane w ich…

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

BIBLIOTEKA. PUBLIKACJE I FILMY

Dobre praktyki majace wpływ na rozwój obszarów wiejskich przykłady operacji zrealizowanych w ramach planu operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w latach 2017–2018

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, 2019

ZOBACZ WSZYSTKIE