|

Zapraszamy na szkolenie pt. „Zagrody edukacyjne – innowacja i bezpieczeństwo” realizowane przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

Zapraszamy na szkolenie pt. „Zagrody edukacyjne – innowacja i bezpieczeństwo”

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli przystąpił do realizacji projektu w ramach konkursu nr 6/2022 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, plan operacyjny na lata 2014 – 2020. W projekcie udział bierze także partner Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich: Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej.

Celem operacji jest zwiększenie wiedzy, umiejętności i podejmowanie inicjatyw w zakresie rozwoju obszarów wiejskich, a w szczególności rozwój zagród edukacyjnych poprzez zorganizowanie szkolenia i przygotowanie dodatkowych materiałów z zakresu turystyki wiejskiej w cyfrowym społeczeństwie oraz sieciowych produktów turystyki wiejskiej.

W ramach operacji przeprowadzone zostaną następujące szkolenia: sieciowe produkty turystyki wiejskiej, turystyka wiejska w cyfrowym społeczeństwie oraz wykłady i część praktyczna z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Szkolenie odbędzie się 20 września 2022r w Grocie Bochotnickiej, Miejscowość: Bochotnica, ul. Puławska 6. Rozpocznie się o godzinie 8.45 a zakończy o 17.30.

Uczestnicy szkolenia zapewnione mają wyżywienie.

Grupa docelowa

Operacja skierowana jest do mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego, przede wszystkim do właścicieli zagród edukacyjnych, osób zainteresowanych tym tematem oraz doradców LODR w Końskowoli. W operacji weźmie udział 30 osób w tym 5 doradców LODR w Końskowoli.

Osoby zainteresowane udziałem w realizowanej operacji mogą dostarczyć wypełniona i podpisana kartę zgłoszeniową:

a) Osobiście do Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli ul. Pożowska 8, Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Krasnymstawie ul. Sobieskiego 3 oraz siedziby LGD Ziemi Kraśnickiej w terminie do dnia 16 września 2022 r.

b) Wysłać emailem wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną kartę zgłoszeniową na adres uwojewoda@wodr.konskowola.pl w terminie do dnia 16 września 2022 r.

c) Przesłać tradycyjną pocztą na adres LODR w Końskowoli ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola lub Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krasnymstawie ul. Sobieskiego 3, 22-300 Krasnystaw. Zgłoszenia odebrane po 16.09.2022 r. nie będą brane pod uwagę. Nie będzie uwzględniana data wysłania tylko data wpływu zgłoszenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Udział w realizowanej operacji jest bezpłatny.

Koordynator projektu:

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

Urszula Wojewoda

605 832 786

uwojewoda@wodr.konskowola.pl

w załączeniu:

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa

„Instytucja odpowiedzialna za treść informacji – Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli”

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Zarejestruj się na stronie: www.ksow.pl

 

PLIKI DO POBRANIA

Regulamin szkolenia
Rozmiar pliku: 593 KB
POBIERZ PDF
Karta zgłoszeniowa
Rozmiar pliku: 474 KB
POBIERZ PDF