|

"Lubelskie rowerowe z KSOW-em" - zapraszamy na rajd rowerowy

Plakat informujący o organizowanym rajdzie rowerowym. Rajd pod nazwa "Lubelskie rowerowe z KSOW-em" odbędzie się 27 lipca 2014 roku w Tomaszowie Lubelskim. Początek rajdu o godzinie 10.00. Na plakacie, pośrodku jest zdjęcie rowerzystów jadących przez las. Tło plakatu jest w kolorze niebieskim. W lewym górnym rogu widnieje grafika rowerzysty, a w prawym dolnym rogu grafika śladu opony. Poniżej widnieją logotypy, kolejno: Unii Europejskiej, Województwa Lubelskiego, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich oraz Programu Rozwoju Obszarów wiejskich

Serdecznie zapraszamy miłośników turystyki rowerowej na rajd rowerowy „Lubelskie rowerowe z KSOW-em” w dniu 27 lipca 2024 r. Po bardzo udanych wyprawach po okolicach Radzynia, Polesią, Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego oraz Powiatu Chełmskiego i Krasnostawskiego, tym razem zabierzemy Was w podróż po malowniczych okolicach Powiatu Tomaszowskiego. Uroków Roztocza nie trzeba specjalnie reklamować. To, co sprawia, że jest on niezwykłym regionem, to przede wszystkim bogata i zróżnicowana przyroda, gęste lasy i puszcze, lessowe wąwozy, rzeczne rozlewiska, malownicze pola i spokojne wioski.  Przepiękne widoki, wspaniały klimat, cudowna przyroda i atrakcje, których na próżno szukać w innych częściach kraju. Trasa liczyć będzie ok. 55 km.

https://www.komoot.com/pl-pl/tour/1644945283?share_token=aVBrTheivm9Ug3MRlCVxscFkUkiP0CN4zhMZjpYBPMIgfZJJ0Z&ref=wtd

Termin rajdu: 27 lipca 2024 r., godzina 10

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 lipca 2024 r.

Start i meta rajdu: Tomaszów Lubelski, ul. Wyspiańskiego 8

Celem rajdu są: promocja działań Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, aktywizacja mieszkańców wsi, promowanie i upowszechnianie zdrowego trybu życia wśród mieszkańców lubelskich terenów wiejskich, poznanie walorów turystyczno-krajoznawczych ziemi lubelskiej oraz informowanie społeczeństwa i potencjalnych beneficjentów o polityce rozwoju obszarów wiejskich i wsparciu finansowym.