|

JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Grafika świateczna przedstawia prezenty zawieszone na łańcuchach w kolorze czerwonym, poniżej napis Jarmark Bożonarodzeniowy 16-17.12.2023. Na dole od lewej strony

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego serdecznie zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2023 r. na Rynku Starego Miasta w Lublinie.

Wydarzeniu towarzyszyć będą: kiermasz produktów tradycyjnych i rękodzielniczych, wręczenie laurów promocyjnych dla nowo wpisanych wyrobów na Listę Produktów Tradycyjnych, pokazy kulinarne wraz degustacją potraw świątecznych oraz występy kolędujących zespołów.

Wydarzenie będzie miało charakter otwarty i skierowane jest do mieszkańców regionu lubelskiego. Serdecznie zachęcamy lokalnych producentów żywności tradycyjnej oraz twórców rękodzieła do zgłaszania swojego udziału w Jarmarku. Ze względu na duże zainteresowanie wystawców i ograniczonej liczbie stoisk, o udziale w wydarzeniu zdecyduje kolejność zgłoszeń przesłanych pod adres e-mail: ksow@lubelskie.pl do dnia 8.12.2023 r. do godziny 12.00. Udział w Jarmarku jest bezpłatny. O przyznaniu stoiska wystawcy zostaną poinformowani telefonicznie lub e-mailowo 11 grudnia br.

Jarmark Bożonarodzeniowy współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Schemat II.