Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Odwołane imprezy w województwie lubelskim

12.03.2020

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów, informujemy, że wydarzenia których organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego zostają zawieszone.

Wszystkie wydarzenia planowane do końca kwietnia przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zostały przełożone. O nowych terminach będziemy informować na bieżąco.

Dzisiejsze spotkania konsultacyjne w Lubelskie Centrum Konferencyjne
w Lublinie dotyczące programów ochrony powietrza zostają odwołane. Ewentualny nowy termin i forma konferencji zostaną podane do publicznej wiadomości w terminie późniejszym.

Podjęto decyzję o przeniesieniu na inny termin ceremonii otwarcia Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Lubelskie 2020, którą zaplanowana była na 29 marca w Kraśniku. Przesunięto również zawody szachowe (Puławy 28.03-04.04.2020 r.) oraz zmagania piłkarek i piłkarzy ręcznych ( Kraśnik, Zamość 29.03-04.04.2020 r.). Terminy pozostałych wydarzeń sportowych realizowanych w ramach OOM, które odbywać się będą pod koniec kwietnia oraz w maju, na dzień dzisiejszy pozostają bez zmian.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników oraz mieszkańców województwa lubelskiego, a także uwzględniając trudności i ograniczenia w transporcie, została podjęta decyzja o przełożeniu planowanego uprzednio na 2-3 kwietnia 2020 roku Samorządowego Kongresu Gospodarczego i II Forum Regionów Trójmorza na nowy termin 22-23 września 2020 roku.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009