Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na targi EKOGALA w dniach 09-10 grudnia br. do Rzeszowa

11.11.2016

Uprzejmie informuję, iż Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnej X edycji międzynarodowych targów produktów i żywności  ekologicznej  „EKOGALA”, które odbędą się w dniach 09-10 grudnia 2016 r. w Rzeszowie.

W związku z powyższym zapraszam Państwa do wspólnej prezentacji w ramach stoiska Regionu Lubelskiego. Jednocześnie informuję, że powierzchnia wystawiennicza wraz z podstawową zabudową zostanie Państwu nieodpłatnie udostępniona. W czasie trwania imprezy wystawcy będą mogli promować produkty ekologiczne i tradycyjne. Targom towarzyszyć będą konferencje naukowe, prezentacje, degustacje i konkursy z cennymi nagrodami.

Mając powyższe na uwadze zwracam się z prośbą o udzielenie odpowiedzi, czy są Państwo zainteresowani udziałem we wspólnej prezentacji naszego regionu. Potwierdzenie  uczestnictwa  proszę przesłać do dnia 17 listopada 2016 roku, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Środowiska, ul. Artura Grottgera 4, 20 – 029 Lublin lub e-mailem: jakub.paszkiewicz@lubelskie.pl lub bartosz.domanski@lubelskie.pl.

W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt z Panem Jakubem Paszkiewiczem pracownikiem Departamentu Rolnictwa i Środowiska pod numerem telefonu: 81 44 16 532.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009