Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu „Przyjazna Wieś”

17.09.2013

Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Lubelskiego oraz Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Przyjazna Wieś” organizowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach działalności Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury zrealizowanej na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

W tegorocznej edycji konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach:

  • technicznej,
  • społecznej.

Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy beneficjenci, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury na obszarach wiejskich, współfinansowane z Funduszy Europejskich od 2004 r. Warunkiem udziału w Konkursie jest zakończenie projektu przed upływem terminu składania formularzy zgłoszeniowych do I etapu konkursu, tj. zatwierdzenie sprawozdania końcowego.

Regulamin konkursu (pobierz)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu  oraz wypełnienie i odesłanie Formularza Zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres:

Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

w Końskowoli

ul. Pożowska 8, 24-130 Końskowola

z dopiskiem „Przyjazna Wieś”

Do etapu ogólnokrajowego zostaną zakwalifikowane te projekty, które zajmą I miejsca, w poszczególnych kategoriach, na etapie regionalnym.

Zgłoszenia należy składać wyłącznie na załączonym formularzu w terminie
do dnia 9 października 2013 r.
Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

Ogłoszenie wyników konkursu – etap regionalny  nastąpi podczas uroczystego  podsumowania konkursu.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009