Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Inkubatory Przetwórstwa Lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym

29.09.2020

Plakat informuje, że Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego „Kraina wokół Lublina” zaprasza do udziału w projekcie "Inkubatory Przetwórstwa Lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym". Celem projektu jest zwiększenie zainteresowania wspólpracą i partnerstwem rolników, producentów, przetwórców oraz przedstawicieli innych sektorów mających wpływ na produkcję, przetwarzanie i dystrubucję wysokiej jakości żywności względem działalności inkubatorów przetwórstwa lokalnego. W ramach projektu poponowany jest udział w Konferencji „Inkubatory Przetwórstwa lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym w dniu 4 października 2020 r. oraz udział w Warsztatach „Pszczelarstwo – rekodzieło i kulinaria w dniu 6 i 8 października 2020 r. Miejsce realizacji: Inkubator Przetórstwa Produktów Pszczelich w Pszczelej Woli, Pszczela Wola 14. Zaproszenie skierowane jest do mieszkańców województwa Lubelskiego w tym: rolników, pszczelarzy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli podmiotów gospodarczych działających w zakresie przetwórstwa produktów rolniczych, przedstawicieli samorządu oraz instytucji publicznych związanych z obszarami wiejskimi. Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby do 35 roku życia mieszkające na obszarach wiejskich.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich województwa lubelskiego do udziału w projekcie „Inkubatory Przetwórstwa Lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym” współfinansowanego ze środkow Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Celem projektu jest  zwiększenie zainteresowania współpracą i partnerstwem rolników, producentów, przetwórców oraz przedstawicieli innych sektorów mających wpływ na produkcję, przetwarzanie i dystrybucję wysokiej jakości żywności z uwzględnieniem działalności inkubatorów przetwórstwa lokalnego.

W ramach projektu oferujemy udział w Konferencji „Inkubatory Przetwórstwa Lokalnego szansą na współpracę w sektorze rolnym”  (4 października 2020r.)  oraz warsztatach „Pszczelarstwo – rękodzieło i kulinaria” (6 i 8 października 2020r).

Obydwa wydarzenia odbęda się w Inkubatorze  Przetwórstwa Produktów Pszczelich

w Pszczelej Woli, Pszczela Wola 14.

 

 

Zgłoszenia można dokonać pod nr tel. 81 532 30 65, 81 534 45 28  do dnia 1 października 2020r.

Poniżej plakat informacyjny oraz program konferencji i warsztatów.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009