Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach organizowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Świeciechowie Dużym odbywających się w ramach projektu "Miejsce z dusza - ludzie z pasją".

22.07.2020

     
 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa  i Rozwoju Wsi.

Materiał opracowany przy współpracy SR KSOW Województwa Lubelskiego

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl 

►Projekt realizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich  
w Świeciechowie Dużym w 2020r. z dofinansowaniem KSOW

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Świeciechowie wraz z partnerami KSOW KGW Dąbrowa, OSP Dąbrowa oraz KGW Wólka Kolczyńska informuje o realizacji projektu „Miejsce z duszą- ludzie z pasją”, w ramach którego w dniach28.07- 31.07.2020r. odbędą się warsztaty w trzech gospodarstwach agroturystycznych w województwie pomorskim. Warsztaty zaplanowane są dla 26 osób, w tym grupa beneficjentów 50% operacji stanowią osoby do 35 roku życia.

Celem operacji jest  wymiana doświadczeń, zdobycie wiedzy teoretycznej
i praktycznej, aktywność na rzecz rozwoju lokalnego, pozyskanie nowych umiejętności do wdrażania inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

Efektem realizacji operacji będzie przeszkolenie 26 mieszkańców wsi z terenu gminy Annopol w zakresie uprawy lawendy, ziół czy hodowli ciekawych gatunków zwierząt. Potencjalni uczestnicy szkolenia rozpowszechnią dobre praktyki dotyczące prowadzenia gospodarstw agroturystycznych, co przyczyni się do rozwoju turystyki wiejskiej.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców obszaru wiejskiego gminy Annopol, do udziału w warsztatach.

Informacje na temat warsztatów i zgłoszenie uczestnictwa  pod numerem telefonu 663502389. O zakwalifikowaniu się osób na warsztaty agroturystyczne będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

KGW Świeciechów Duży

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009