Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na Lubelskie Święto Cydru w dniu 21 września (Rynek Starego Miasta w Lublinie)

17.09.2019

Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w Lubelskim Święcie Cydru, które odbędzie się w najbliższą sobotę (21 września) na Rynku Starego Miasta w Lublinie. To już 6. edycja tej największej degustacji cydrów w Polsce, w tym roku po raz pierwszy międzynarodowa.

Tegoroczne wydarzenie zaplanowano pod hasłem „Czy polski cydr może być najlepszy na świecie?”. W bitwie na smak i orzeźwienie ocenianych będzie kilkanaście polskich cydrów oraz słynny cydr z hiszpańskiej Asturii. Jak co roku organizatorzy oprócz największej beczki cydru w Polsce przygotowali szereg dodatkowych atrakcji, m.in. laboratorium zapachów, regionalne smakołyki czy też koncert folkowo-popowego duetu Kwiat Jabłoni.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do godziny 18.00

                                                      Zapraszamy !

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009