Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie

lubelskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 20-23 grudnia 2018 r. w Lublinie

03.12.2018

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w  VII Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w dniach 20 – 23 grudnia 2018 roku na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.

Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkim zakwalifikowanym uczestnikom domki wystawiennicze do sprzedaży i prezentacji swoich produktów. Podczas organizowanego przedsięwzięcia chcemy zapewnić odwiedzającym możliwość degustacji i zakupów produktów poszukiwanych w okresie przedświątecznym.

Osoba wystawiająca swój produkt spożywczy powinna posiadać aktualne badania zdrowotne wymagane przy kontakcie z żywnością. Proszę również o zwrócenie uwagi na właściwą, zgodną z wymaganiami sanitarnymi ekspozycję prezentowanych produktów. Jeżeli będą Państwo prowadzili sprzedaż swoich wyrobów, należy pamiętać o wymogach polskiego prawa z zakresu finansów i należytego dokumentowania prowadzonej sprzedaży, np. obowiązek posiadania kasy fiskalnej. Podczas udziału w imprezie promującej produkty bożonarodzeniowe prosimy także o estetyczne przygotowanie Państwa prezentacji. Jarmark Bożonarodzeniowy będzie odbywał się w następujących godzinach 10.00-18.00.

Zgłoszenie udziału (podpisany skan) należy przesłać na załączonym formularzu w terminie do dnia 10 grudnia. 2018 roku, na adres: pawel.rzetelski@lubelskie.pl

 Każdy z zakwalifikowanych wystawców będzie zobligowany do wzięcia udziału w jarmarku bożonarodzeniowym przez dwa dni: 20-21 grudnia 2018 r lub 22-23 grudnia 2018 r.

Karta zgłoszeniowa (pobierz)

Informujemy, że przysłanie przez Państwa zgłoszenia jest jednocześnie zobowiązaniem do uczestnictwa w Jarmarku Bożonarodzeniowym po zaakceptowaniu przez organizatorów.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009